Ana SayfaGenelDeath on the Nile $12,8 milyonla gişeye birinci sıradan giriş yaptı

Death on the Nile $12,8 milyonla gişeye birinci sıradan giriş yaptı

İlk hafta sonunda $12,8 milyon hasılata erişen Nil’de Ölüm (Death on the Nile), Box Office ABD’ye birinci sıradan giriş yaptı. Spider-Man: No Way Home ise bu hafta içerisinde Avatar’ı geçerek ABD’de tüm zamanların en çok gişeye ulaşan 3. filmi olmaya hazırlanıyor.

Superbowl’dan ötürü sinema salonlarında sakin geçen hafta sonunda, Nil’de Ölüm (Death on the Nile) vizyondaki ilk üç gününde $12,8 milyon elde ederek Box Office ABD’ye birinci sıradan giriş yaptı.

Geçen haftanın ilk sırasında yer alan Jackass Forever, $8,05 milyonla ikinci basamakta kendine yer bulurken, haftanın bir diğer yeni filmi Evlen Benimle (Marry Me) ise $8 milyonla listeye üçüncü sıradan giriş yaptı. ABD’de toplamda $760,5 milyon hasılat yapan ve ABD’de tüm zamanların en çok hasılata sahip 3. filmi olan Avatar ile toplam hasılat farkını $1,5 milyona kadar indiren Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok (Spider-Man: No Way Home), hafta sonunu $7,15 milyonla dördüncü sırada geçirirken, Liam Neeson‘ın yeni filmi Blacklight ise $3,6 milyonla listenin beşinci basamağında yer alan yapım oldu.

Hafta Sonu Top 5 (11-13 Şubat 2022) 

1- Nil’de Ölüm (Death on the Nile) – $12,8 milyon

2- Jackass Forever – $8,05 milyon 

3- Evlen Benimle (Marry Me) – $8 milyon

4- Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok (Spider-Man: No Way Home) – $7,15 milyon 

5- Blacklight – $3,6 milyon

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Son Yazılarımız